Moje hra a moje pravidla

Podívejme se na kultury ve kterých je prioritou dobrota, tyto kultury udělali z lidí žebráky, dobrotu lze aplikovat jenom tam kde se dobrota vyplatí, nemůžeme dobrotu aplikovat tam kde se dobrota nevyplatí, pokud vás rozčilují zlé mouchy a komáři tak si koupíte mucholapku, nebo něco jiného, co vám vyřeší problém s mouchami a komáry. Vše je o tom vědět jak co optimálně aplikovat, je zde problém s příživníky co se nechtějí přizpůsobit konzumní civilizaci, jak to vyřešíme?

Přemístíme příživníky tam kde nebudou moci lhát a krást, možností je mnoho, pořádek to je přemístění toho, co je na špatném místě, na správné místo, je potřeba si v nás a okolo nás udělat konečně pořádek, nestačí jenom pořádek na povrchu, musíme udělat pořádek i pod povrchem a to že bude někdo s naším uklízením nespokojený, to je jenom jeho soukromý problém, moje hra a moje pravidla, o tom to je, kdo nechce dodržovat optimální pravidla, ten musí být tvrdě optimálně potrestán.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..