Mozek idiota

Kolik je na světě lidí tolik je na světě i idiotů, z dálky může idiot vypadat jako; král, císař, šlechtic, papež, guru, prorok, vůdce, kazatel, prezident, celebrita, ředitel, atd. vše je zde pokrytecké divadlo, nikdo z lidí není normální, to logicky znamená to, že všichni jsme idioti, někdo je malý idiot a jiný je veliký idiot. Pokud bůh stvořil lidi ke svému obrazu tak to by znamenalo logicky to, že bůh je idiot. 
 
Jenže lidi stvořila evoluce, bohem zde je čas a energie, což dokazují božské vlastnosti času a energie. Podívejme se na knihy staré sto a více let, časový odstup nám pomůže pochopit to, že lidi v minulosti byli samí idioti, boj s idioty není snadný a jednoduchý, idioti byli a budou vždy v přesile, jsou všude, nejde před nimi nikam utéci. 
 
Podívejme se na starý problém s tím, že lidi cestují daleko od místa svého narození, to je jasná ukázka toho že jsou idioti, podívejte se na strom, zakoření a je po celý život na jednom místě, a nikdo mu neříká, pohybujete se pomalu, máte výpověď. Proč by se měli lidi pohybovat daleko od místa, kde se narodili? 
 
Je třeba dát idiotům do hlavy GVKB čip, a tak se už idiot nebude pohybovat daleko od místa, kde se narodil, podívejme se na to, jak veliké náklady zde jsou na dopravu, a často doprava nefunguje správně, a to stojí lidi peníze a někdy i jejich životy. Podívejme se na slepice v klecích, nepohybují se a tak mohou v klidu snášet pro lidi vajíčka.
 
Na práci je potřeba klid, a ten se zajistí tím, že se lidi nebudou pohybovat daleko od domova. Tím se vyřeší krize a války, každý bude znát jenom dům, ve kterém bydlí a za celý život on nikdy tento dům neopustí, mimo dům kde žiješ, se budou smět pohybovat jenom GVKB roboti.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..