Možnost pracovat i ve spánku

Pochopitelně to jistě nevíte, ale nebude to trvat dlouho a bude zde nový systém, který zjistí na co ten druhý myslí, zatím se konají pokusy jenom na zvířatech, ale asi za třicet let bude vše hotovo a mozky se napojí na globální informační systém s umělou inteligencí. Tím skončí možnost chybovat, nebudou zde už potřeba; kněží, politici, byrokrati, vojáci, policajti, soudci, učitelé, doktoři, vysokoškoláci, atd.

Nebudou zde už mobilní telefony a notebooky, budete moci pracovat i ve spánku, skončí soukromé vlastnictví a skončí i peníze, lidi nebudou moci být hříšníky a každý bude osvíceným, díky novému digitálnímu systému. Nebudou zde už tituly a jména, každý bude jenom statistické číslo, všechny informace z vaší hlavy se budou každou minutu zálohovat a tak pokud vaše tělo přestane fungovat díky; nemoci, nehodě, stáří, atd. a přijde smrt, tak se vaše informace po optimalizaci převedou do nového těla.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..