Nahum 1

Z dálky mnohé vypadá že je to zadarmo a z blízka poznáme že to není zadarmo, jsme klamáni od narození do smrti, většinou je zadarmo to, co nemá hodnotu, a to co má hodnotu to není zadarmo, k čemu je mi získat zadarmo to co pro mě nemá hodnotu, potřebuji získat zadarmo to co má pro mě hodnotu o je život.

Pokud půjdeme do hloubky tohoto problému dojdeme k parazitování, jenom parazit může získat hodnoty zadarmo, jak tedy parazitovat a nebýt za to potrestán o tom je protekcionismus ve kterém ti co mají moc získávají hodnoty zadarmo pomocí zákonů které si vytvořili tak aby mohli snadno pomocí daní parazitovat na dělnické třídě. Stát nevytváří žádné hodnoty on jenom parazituje na dělnické třídě pomocí; daní, cla, poplatků, pokut, inflace atd.

Nadbytek pro stát je postaven na nedostatku pro dělnickou třídu, stát má veliké dluhy, a přitom si platí; armádu, politiky, byrokraty atd. následkem jsou logicky války a krize. Je třeba nahradit konečně lidi za roboty, nejsou lidi tak zde už není nic zadarmo ani nic co je předražené, a vše zde bude mít správnou hodnotu, kterou určí situace nebo umělá inteligence.

Leave a Reply