Nahum 2

Veliké kraluje malému, co je největší? Největší je nekonečný kruh, vše se zde točí v nekonečném kruhu; vesmír, čas, energie, život, protiklady atd. to vše je nekonečný kruh, a proto se vše točí. Vše v nás a okolo nás to jsou nekonečné kruhy a okruhy, není zde počátek a konec, ani pevný bod. Vše se opakuje a recykluje, co zde dnes je, to zde už dříve bylo, nic nového zde není pod sluncem, neustále ve vesmíru civilizace vznikají a zanikají, odpověď na základní otázku života, vesmíru, a tak vůbec je, vše kruh, který je nekonečný, každý lidský úspěch, je jenom dočasná iluze, protože po úspěchu je zde neúspěch.

Pokud hledáte odpovědi na všechna tajemství, tak je naleznete, pokud pochopíte tajemství kruhu a okruhů, ostatně elektronika je založená na okruhu a většina strojů je taky založená na kruhu a okruhu. Šílenci se snaží narušit násilím, to že se vše točí v kruhu, jenže je to marnost, každá jejich akce vyvolá okamžitě reakci, a ta reakce je násilně eliminuje, tak jako eliminovala Adolfa Hitlera a jiné šílence.

Pokud jsi nemocný, tak příčinou na narušení kruhů v tobě nebo okolo tebe, často je narušení kruhů skryté, abychom nemohli toto narušení kruhů opravit. Vždy se ptej, komu zlo, přinese největší užitek a on je i pachatelem, vítězství je zde díky prohře a bohatství je zde díky bídě, o tom to je, že pyšná elita na dělnické třídě egoisticky parazituje. Není zde kapitalismus, ale je zde protekcionismus, po volbách je líp jenom těm, co se díky zvolení dostali na vysoké funkce.

Leave a Reply