Nahum 3

Pomocí vědy a statistiky se zjistilo že teorie nemůže nahradit praxi, proto vše, co končí na ismus jako je třeba; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, globalismus, centralismus, digitalismus atd. to jsou jenom teorie, které nemohou nahradit praxi, proč se lidi snaží neustále o to praxi nahradit teorií? Teorie umožňuje snadnou manipulaci s cizími lidmi, a proto když stará teorie nefunguje, tak je nahrazená okamžitě novou teorií, která dočasně někde funguje. V současnosti dochází k nahrazení kapitalismu za digitalizaci, z lidí se stanou tak loutky na dálkové ovládání, jenže to zase nebude dlouho fungovat, protože to bude založené na teorii.

Teorie vychází z toho, že se nic nemění a jsou pořád ideální podmínky, jenže v praxi nejsou ideální podmínky a neustále se něco mění. Veliké mocné organizace se snaží pomocí teorie egoisticky násilně manipulovat s tím co je v organizaci, jenže každá akce má za následek logicky reakci, lidi se brání pomocí toho, že se z lidí stali herci, co nemají charakter a cit, z dálky lidi vypadají jinak než z blízka, a proto manipulace pomocí teorie nefunguje, manipulace funguje jenom pokud se ovládá to, co není živé, jako je třeba počítačová tiskárna. Jenže pokud ovládáme tiskárnu tak musíme tiskárně věnovat péči a zajistit jí to co potřebuje, jinak tiskárna nefunguje.

Organizace nechce zajistit péči tomu s čím manipuluje, ti, co jsou nahoře z vysoka serou na ty, co jsou dole, to logicky nefunguje a následkem je všude trvale jenom blbá nálada a konzumace cigaret a piva. Podívejme se na školu, vyškolí studenty v nějaké specializaci pomocí teorie, ale už vyškoleným studentům nezajistí výhodné zaměstnání, to je jako bychom tisknuli knihy, a nikdo by ty zbytečné knihy nekupoval, a tak by knihy brzo skončili ve sběrně na papír.

Pokud se hospodář nestará o svoje hospodářství tak brzo o svoje hospodářství přijde, máme jenom to o co se profesionálně trvale staráme, je třeba skončit s centralizací a přejít k decentralizaci kdy zde místo EU budou samosprávná města a každé město na světě bude mít svoje peníze a svoje zákony, tak jako to má dneska každý suverénní stát, dobrota je žebrota. Přerozdělování peněz a výhod to je teorie která v praxi nefunguje, proč má dělnická třída podporoval příživníky, co umí akorát lhát a krást.

Leave a Reply