Rubriky
Budoucnost

Nejsou děti, tak nejsou s dětmi problémy

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívejme se na děti ekonomicky, výchova dětí stojí mnoho času a peněz a tyto investice se nám nevrátí, lepší je investovat do zlata a to zlato schovat tam kde jej zloději neukradnou. V minulosti museli děti pracovat na hospodářství a živit staré rodiče, s příchodem politiky se vše změnilo a z dětí se stali najednou ekonomičtí paraziti, dalším problémem je bída a nezaměstnanost, v současnosti se každý snaží jenom přežít aby neskončil jako bezdomovec díky exekutorům, děti jsou luxus který si už lidi nemohou dovolit.

Logicky je zde snaha o to aby zde byli vztahy jenom se stejným pohlavím, takto nedojde jistě k tomu že se narodí dítě o které dospělí nestojí. Dalším problémem je globalizace a automatizace, následkem je nezaměstnanost a malý plat, nebude to trvat dlouho, a přijdou roboti s kravatou, co nahradí vysokoškoláky.

Na lidi zbude jenom ubohá práce za ubohou mzdu kterou nechtějí dělat roboti. Ten kdo nebude pracovat bude odsunut do rezervace kde se oddělí muži od žen aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh, robot prezident bude na hradě vyznamenávat roboty, roboti budou vyrábět a opravovat roboty, člověk to byla testovací verze, a finální verzí je autonomní inteligentní GVKB robot na akumulátory.