Nejsou padělky tak nejsou s padělky problémy

Kořenem všech chyb zde jsou padělky, nemáme originál, a tak jej nahradíme padělkem a tím originál ztratí svoji hodnotu. Člověk je padělek opice, jak došlo evolučně k tomu, že je člověk padělkem opice? Příčinou je inteligentní virus, který nám umožnil používat řeč, a později přišla i gramotnost.

Jelikož padělek nemá žádnou hodnotu tak došlo k tomu, že se lidské padělky eliminovali pomocí válek nebo pomocí epidemie, lidských padělků je zde jako sraček a podle toho se zde i s lidskými padělky zachází, Bible nám odhaluje pomocí mytologie to, jak zde docházelo ke vzniku lidských padělků a jak jsme padělali přírodní pravidla na lidská pravidla která stojí za hovno a jsou nám na hovno.

Originál jsou vesmírná a přírodní pravidla, která se nezměnila za milion let a nezmění se ani za milion let, lidská pravidla se neustále podle situace mění, protože je to ubohý padělek s nulovou hodnotou. Kulturní civilizace je továrna na padělky, originalita je zde vzácnou výjimkou.

Ježíš Kristus je nejúspěšněji padělatel pravdy v dějinách lidstva, on hlásal dobrotu a dobrota je žebrota, dobrotu si musí každý zasloužit, nemůžeme být dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, kdo zaseje plevel ten i plevel sklidí. Naštěstí už brzo budou lidské padělky odsunuti z civilizace do rezervace a robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou padělky tak nejsou s padělky problémy.

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *