Nejsou zde pitomci tak nejsou s pitomci problémy

Pravda o tom, na co nejvíce myslí milionáři. Pověz mi, na co nejvíce myslíš a já ti povím kdo jsi, pokud myslíš na pitomosti tak jsi pitomec! Milionáři myslí na to jak být nejlepší v nějaké specializaci, je to jako ve sportu, jenom ten nejlepší je v první lize a tak se má dobře. Největší koncentrace pitomců je na stránce Zpovědnice, tolik pitomostí nikde jinde na našem internetu nenajdete, pokud na tuto stánku omylem přijde někdo, kdo není pitomec, tak mu moderátoři okamžitě zablokují přístup na tuto stránku a smažou mu zde profil. Nejčastějším tématem je zde deprese a sex, to jsou typické problémy, co mají u nás pitomci. 
 
Pokud pitomci mají děti, je logické to, že jejich děti budou pitomci, co s tím uděláme, že je v EU pitomců jako much a tak Anglie chce vystoupit z EU. Geniální řešení nám přináší věda a technika, nahradíme v EU lidi za inteligentní autonomní EU roboty na baterie, nejsou zde pitomci tak nejsou s pitomci problémy. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední skupinu nahých lidí spatříte v poslední EU zoologické zahradě v pavilonu opic, na cedulce bude napsáno pracující opice. Člověk to byla testovací verze a finální verzí je robot, vše je zde dočasně, jenom evoluce je zde trvale.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..