Rubriky
Kariérismus

Není zde kapitalismus, je zde mafiánismus

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, mafiáni rozhodují o nás bez nás. Mafie je tam kde jsou malé platy pro dělníky a vysoké platy pro mafiány, rozdíl mezi dělníky a mafiány, ukazuje to nakolik v ukrytém času a prostoru kraluje mafie, tam kde není rozdíl v platech, mezi těmi co jsou nahoře a těmi co jsou dole, tam není mafie (kanibalové), z toho je nám jasné, to že tam kde jsou daně a clo, tam existuje i mafie, je to jako ve sportu, kde jsou sportovci rozdělní na ligy, je u nás Turecké hospodářství, protože podle statistiky je to zde stejné jako v Turecku, po ekonomické a po politické stránce. 

Peníze z práce dělníků mizí okamžitě na konta mafiánů, co jsou u nás, nebo jsou v cizině, logicky z malých platů stát získá malé daně, a tak má stát ekonomické problémy, mafiáni nedovolí státu, aby zde zvýšil minimální mzdy, protože to by mafiánům klesli veliké zisky. Sledujeme toky peněz a najdeme u nás mafiány, co na nás parazitují, dobrota je žebrota. 
 
Malé zloděje zavíráme, a veliký zloděj zde má imunitu a chrání jej policie. Každý kdo u nás začal podnikat, zjistil že v tomto mafiánském státě nejde podnikat, systém je nastaven tak, že tam kde je možný veliký zisk, tam mafie vybírá veliké výpalné. Mafiáni vytvořili pravidla tak, že se z dělníků stali otroci, co mají strach onemocnět, aby se z nich díky exekutorům nestali bezdomovci.