Nestačíš tempu máš smůlu nahradí tě někdo kdo zvládne vysoké pracovní tempo

Nedávno jsem ležel ve vaně a rovnal si myšlenky a napadlo mě, naše konzumní kultura je o tom, abychom dosahovali cíle rychle a levně, podívejme se na Amazon který prodává pomocí internetu ve velkém malé konzumní zboží rychle a levně, zde optimalizace dosáhla vrcholu a z agenturních zaměstnanců Amazonu se stali levní a rychlí roboti. Nestačíš tempu máš smůlu nahradí tě někdo kdo zvládne vysoké pracovní tempo, zvládl jsi veliké pracovní tempo, protože jsi mladý a zdravý a už dlouho pracuješ u Amazonu ale pořád jsi chudý, kde je chyba?

Nejsi placen za práci ale jsi placem podle toho jakou hodnotu máš pro konzumní ekonomiku, je zde mnoho lidí co mají velikou hodnotu pro konzumní ekonomiku jako třeba majitel Amazonu, a tak je on nejbohatším člověkem na světě, i když on vůbec nepracuje, a veškerou práci za něj udělají jeho podřízení, podle hesla rozděluj a kraluj. Možná tě napadlo, že bys chtěl být taky bohatý jako majitel Amazonu, ale nevíš jak to máš realizovat?

Vše je dneska o přípravě, podívej se na školy které tě připraví do života, podívej se na přípravky na hubení hmyzu, atd. zaostalost je tam kde není připravenost, jsou zde problémy s nepřizpůsobivými příživníky, tak se vyrobí přípravek na hubení nepřizpůsobivých příživníků, jsou zde problémy s nadbytkem státních zaměstnanců, vyrobíme přípravek na hubení státních zaměstnanců, jak si to uděláme takové to máme, je třeba se připravit na budoucnost tím, že budeme mít na každý problém optimální levný a rychlý přípravek.

Author: admin