Nevěřte idiotům

Většina lidí na světě jsou idioti, příčinou tohoto stavu je idiotská situace, ve které musíme existovat už mnoho století, idioti něco dají do norem, a ten kdo idiotské normy poruší, je idioty za to potrestán, idioti milují ideologie, které jsou; ekonomické, vědecké, politické, náboženské, atd. jenže idiotské ideologie v realitě nefungují. Kritizovat idiotské ideologie se nedoporučuje, nesmíte ani konstatovat to že mouchy serou na obraz císaře pána, to už je urážka svatého idiota. 
 
Je třeba držet hubu a krok, protože kdo chce s idioty v klidu žít, ten musí i idiotem zde být, je to o tom, se umět přizpůsobit idiotské situaci a splynout s davem tak, že na sebe neupozorníte. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, nebo akce a reakce, tak tento svět funguje, z díla poznáme tvůrce, idioti si zde mohou krát na; krále, císaře, šlechtice, papeže, prezidenta, celebritu, milionáře, atd. jenže zapomínají na to, že jejich dílo ukáže to, že to jsou idioti.
 
Čas má dost času na to, aby ukázal pravdu o idiotské elitě, která si zde hrála na to, že ona je dokonalá. Pokud političtí idioti nechápou to, že práva a povinnosti musí být v rovnováze, tak jediným možným řešením je, dát všem idiotům na světě do hlavy GVKB čip, čip odřízne idiotský mozek od reality a realitu bude řídit na světě jenom GVKB umělá inteligence, tak jako jsme zavřeli slepice do klecí, tak zavřeme do virtuálních klecí idiotské mozky.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..