Ničitelský komplex je třeba zničit

Třetí světová válka, už brzo zde bude! Kdo chce třetí světovou válku, ten si už důvod najde, třetí světovou válku chce milion milionářů, protože jim to přinese výhody a jistoty, proto se zlato a peníze přesunuli do daňových rájů, za vším byli a budou peníze, co mají k dispozici milionáři. Peníze milionářům nesmrdí, banky se neptají, odkud máte peníze, které si dáváte do banky, peníze jsou anonymní, konání zla od pradávna je spojeno s největším možným ziskem, dobrota je přeci žebrota. 
 
Hladit sliby a potom vyhladit miliony lidí, o tom je každá veliká válka, každá válka je o závisti, pokud by zde nebyla závist, tak by zde nebyli ani války, ti co jsou neúspěšní, závidí těm, co jsou úspěšní, následkem je válka spojená s tím že ničemové vše ničí, kdo jsou ti ničemové, co zde vše ohněm a mečem po mnoho tisíciletí vandalsky ničí? Ti ničemové jsou psychicky nemocní lidé, podívejme se na veliké diktátory, co vedli zde veliké války z hlediska jejich psychiky, spatříme zde jistě psychicky nemocné jednice s ničitelským komplexem. 
 
Zavedeme proto globálně kontrolu lidí na ničitelský komplex, a lidi co trpí tímto komplexem, budeme léčit pomocí těžké fyzické práce ve velikých pracovních táborech, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty. Pokud se podíváme na velikou kriminalitu, tak příčinou je zde ničitelský komplex, ničitelský komplex je třeba zničit. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, vše budou mít na starosti policejní GVKB roboti, takový robot nerozlišuje mezi prezidentem a dělníkem, pro něj je každý člověk jenom číslem ve statistice, miliony mrtvých ničemů v pracovních táborech, to je jenom nudná statistika.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..