Nikoho zde tvoje nicotné problémy nezajímají, uvědom si konečně to, že jsi nic, které je zde jenom na nic

Z díla se pozná tvůrce, tvoje dílo je zde na nic a tak jsi zde jenom na nic a nic po tobě zde nezůstane a je jedno jestli jsi prezident nebo nepřizpůsobivý příživník, vše je zde jenom divadlo a obchod ve kterém jsi na nic a nic s tím nedokážeš udělat, z ničeho jsi vznikl a nic po tobě zde nezůstane, vše na co jsi pyšný to je zde na nic, jsi jenom nicotnou loutkou která je zde dočasně a tato loutka je zde na nic, a nic po ní zde nezůstane, s tím nic neuděláš.

Všechna sláva to je jenom polní tráva, honíš se za iluzemi, jako je; moc, bohatství, popularita, úcta, láska, moudrost, atd. to vše jsou jenom nicotnosti, které jsou na nic, vše je zde jenom energie, která vytváří hologramy co vypadají jako realita, je to dokonalá iluze která je zde na nic, uzavřel ses do svojí konzervy a bojíš se z ní po celý život vylézt abys nepoznal pravdu o tom že jsi nic, co je zde jenom na nic a nic po tobě zde nezůstane!

Nikoho zde tvoje nicotné problémy nezajímají, uvědom si konečně to, že jsi nic, které je zde jenom na nic, to že máš výhody a jistoty to je ti na nic jsi zde jenom mrtvola na dočasné dovolené, která je zde na nic a nic po ní nezůstane. Pokud by ses nenarodil, tak by se nic nestalo, takových nic jako jsi ty, je zde od stvoření konzumní civilizace nekonečné množství lidí, co jsou zde na nic, a nic po nich zde nezůstane, miliony mrtvých lidí ve válce co jsou zde na nic to je jenom statistika, tragédie je pokud se lidi konečně dozví pravdu o tom, že zde jsou na nic a dojde jim, že s tím nelze nic udělat.

Author: admin