Nové je lepší než staré

Neustále slyšíme statistická čísla o tom, že něco stoupá a jiné klesá, jenže statistiky nám jenom ukazují povrch a nedokážou nám ukázat to co se děje pod povrchem, z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Pod povrchem toho, co sledují statistiky je vždy naprogramovaný dočasný proces, realita to jsou jenom programy, vše v nás a okolo nás je evolucí a situací neprogramováno a smrt to je konec programového procesu.

Co je to programový proces, to je základní otázka vesmíru života, a tak vůbec. Každý programový proces byl vytvořen a nastaven k ovládání a manipulaci. Přesýpací hodiny to je jednoduchý programový proces, který je zde proto abychom mohli měřit čas. Dneska se už přesýpací hodiny nepoužívají, protože zde jsou digitální systémy, které měří čas mnohem lépe.

Nové je lepší než staré, a tak se neustále všude nahrazuje staré za nové, nebude to už trvat dlouho a začne nahrazovaní lidí za stroje a programy, tím logicky dojde k tomu, že zde bude nadbytek; zboží, služeb, informací, programů, problémů atd. Veliký restart naší konzumní společnosti způsobí příchod umělé inteligence a autonomních inteligentních robotů na akumulátory, najednou zde bude robot prezident vyznamenávat roboty.

Práce za mzdu zde pro nikoho už nebude, a tak se lidi z civilizace přemístí do rezervací, zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi přestali rychle rozmnožovat, jako invazní egoistický druh. Umělá inteligence využije statistiky k tomu, aby vše optimalizovala a minimalizovala, každý robot zde bude v reálném čase monitorován a pokud ve statistice se dostane do škatulky nepřizpůsobivý příživník, tak se robot rychle optimálně recykluje. 

Napsat komentář