Nové virtuální desatero

1
Víra je o tom, že když jsem na tom zle, tak věřím na to, že se stane zázrak a budu na tom dobře, nejčastěji věříme na to, že se uzdravíme, nebo na to, že získáme svobodu díky dostatku peněz. 
2
Každý člověk na světě má v podvědomí svoji soukromou víru, a v této víře má i svoje priority co jsou mu svaté, abychom omezili konflikty v rovině subjektivní víry tak vytváříme společná pravidla a limity co jsou nám svatá, ideální je použít stručné jednoduché desatero, které je snadno pochopitelné a zapamatovatelné. 
3
Už nevěříme na pohádky spojené s všemocným kouzelníkem, co je nad námi, a tím že po smrti je zde peklo a ráj, doba pohádek skončila, a je zde nová virtuální doba, ve které se vše točí okolo peněz, za vším jsou dneska peníze, a vše mohou vyřešit jenom peníze. 
4
Už bylo dost politických slibů o tom, že po volbách bude pracujícím lépe, lépe je vždy nakonec jenom těm, co jsou nahoře a těm co jsou dole, je vždy zle. 
5
Dobrota se stala žebrotou, lidi se rozdělují na sportovní ligy, kde v první lize jsou profesionální ničemové, a v poslední lize jsou amatérští ničemové, jak se stát ale profesionálním ničemou, když je zde tak veliká globální konkurence? 
6
Jde prioritně o to vědět, co zde má pro nás hodnotu a tak to musíme podporovat, a co pro nás nemá hodnotu, a tak to musíme ničit, ve světě kde kralují všemu peníze, je logicky vše i o hodnotách, mnohé se proto zde snaží o to, aby to vypadalo hodnotně, ale přitom to ve skutečnosti nemá pro nás žádnou hodnotu. 
7
Anonymita virtuálního světa je ideálním místem pro to, jak snadno na cizích lidech parazitovat, je to tak snadné si zde zahrát pokryteckou roli, ve které se čert promění na anděla. 
8
Když někdo má ve virtuálním světě popularitu, tak je zde okamžitě i snaha se na té popularitě nějak přiživit, zde se dostáváme k pravidlům a kontrole pravidel, vyhledávače pracují podle pravidel a limitů co se neustále optimalizují, aby byli výsledky vyhledávání optimální, vyhledávače pracují jenom s textovým obsahem a nedokážou posoudit fotky a filmy, u textového obsahu je důležitá originalita, obsah bez originality vyhledávače ignorují. 
9
Je naivní si myslet, že získáte originální obsah zadarmo tím, že jej na internetu ukradnete, kradený obsah vyhledávače poznají a potom vás penalizují. 
10
Mnohé stránky a blogy, jsou jako domy bez základů a tak často padají, základem je nelhat návštěvníkům a nekrást obsah na cizích stránkách, navštívím stránku nebo blog, přečtu si několik vět a odcházím, protože obsah má pro mě nulovou hodnotu, a o tom to je.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..