Očistec je plný hříšníků

Každý hříšník marně touží po ráji a neuvědomuje si to, že v očistci jsou jenom ubohé náhražky ráje, proč jsme se narodili do očistce a nenarodili jsme se do ráje? Příčinou je evoluční proces, který potřebuje abychom se měli zle v očistci, a tak nedocházelo k degeneraci a přemnožení, vše je zde o příčinách a jejich následcích, jak si to uděláme takové to i máme.

Vše, co je živé to bylo evolucí stvořeno a nastaveno k profesionální práci, práce je tak pevným bodem, kolem kterého se vše, co je živé točí, z díla tak poznáme tvůrce. Pro ty, co jsou dole je práce trestem a pro ty co jsou nahoře je práce štěstím, problémem je to že nahoře je jenom jeden člověk z deseti tisíc lidí, protože ekonomický ráj pro ty, co jsou nahoře je malý a ekonomický očistec pro ty co jsou dole je veliký.

Ten, kdo je v ekonomickém ráji má i služebního řidiče a sekretářku, je to jako ve sportu, kde je veliká konkurence a uspět v této konkurenci je obtížné. Následkem je reklama a protekce, když nejde uspět tím, že jsme nejlepší tak si hledáme způsoby, jak uspět pomocí; výhod, zrady, lží, krádeží, násilí, pomluv, protekce, reklamy atd. 

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *