Optimalizace eliminuje nepořádek

Optimalizace je obrazně jako uklízení nepořádku, díky kterému snadno a rychle najdete co potřebujete. Vše zde jsou v nás a okolo nás jenom informace a programy, a to proto aby z každé práce vznikali hodnoty. Pokud zanikne to, co je staré, tak většinou po sobě zanechává veliký nepořádek, a dá mnoho práce nepořádek uklidit, stejné je to i s; pohádkami, rituály, symboly, pověrami, mytologiemi, sektami, náboženstvím, politikou, filosofií, ekonomikou, reklamou, školstvím, organizacemi, rodinou atd.

Podívejme se třeba na to, že zde jsou; konflikty, války, pandemie, katastrofy, ekonomické krize, inflace, příživníci, vandalové, extrémisti atd. Většinou je zde příčinou nepořádek, který nikdo neuklidí, z díla poznáme tvůrce a pokud je tvůrce líný a tím i nepořádný, tak i jeho dílo za nic nestojí. Často se setkáváme s tím, že z dálky to vypadá na pořádek a z blízka spatříme nepořádek, podívejme se na ty, co jsou nahoře díky protekci, a tak rozhodují chybně o nás bez nás, protože mají ve všem nepořádek!

Vznik internetu konečně odhalil v nahotě to, že lidi a organizace mají ve všem nepořádek, dokud zde nebyl internet tak mohla cenzura maskovat nepořádek v konzumním systému. Podívejme se na dlouhý soupis lidských hříchů a podle mě je lenost továrnou na lidské hříchy, proč vlastně jsou lidi tak líní a tím i nepořádní? Jaká je existenční situace takový je i člověk nebo organizace, pokud je zde pro všechny trvale plné koryto, tak je zde i líný dobytek, který jenom žere a na pořádek z vysoka sere.

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *