Optimální přeprogramování mozku

Jenom čas umí odpovědět na každou otázku, on má na to dost času, mnohdy čas na otázku odpoví až za velmi dlouhý čas, jenže ty na to nemáš čas, a tak chybuješ. Největší otázkou je u lidí budoucnost, co bude; po smrti, za rok, po skončení školy, po uzavření manželství, po válce, atd. jistotu máme jenom u toho co se děje pravidelně, víme že každý den bude tma a světlo, víme že vše co sníme a vypijeme to z nás i odejde na záchodě.

Mnohdy je zde proto snaha vytvořit vše tak, aby se vše dělo pravidelně a nic se nemohlo díky evoluci už změnit, tím se logicky zablokuje dogmatickou totalitou evoluce a nastává ekonomická migrace do míst kde je vše evolučně vyspělé. Problém s náboženstvím je v tom že se nechce přizpůsobit nové době, co bylo to bylo, teď potřebujeme nový idealismus ve kterém jsou nové kulty, ten kdo není moderní, ten bude poslán na EU přeškolení, kde se mu optimálně rychle přeprogramuje mozek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..