Rubriky
Diktatura

Optimální život

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Problémem života je to, že realita není optimálně vhodná pro život, proto je zde snaha z reality uniknout do snů, nebo do iluzí. Pokud pro něco uměle vytvoříme optimální podmínky tak následkem je degenerace, špatné podmínky pro život brání degeneraci. Špatné podmínky pro život vytvářejí přirozený výběr, který eliminuje to co je vadné, přežijí jenom kvalitní jedinci.

Dalším velikým problémem je to že vadní jedinci mají vadné potomstvo, většina lidí na světě spadá do kategorie vadný člověk s nulovou evoluční hodnotou. Zavedeme proto každoroční povinnou globální GVKB certifikaci kvality lidí, každý člověk bude muset chodit od narození do smrti každý rok na test kvality a ten kdo nedostane certifikaci, ten bude eliminován jako evoluční odpad, pro nikoho zde nebude výjimka nebo imunita.

Nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí modernizace a optimalizace, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Zaměstnavatelé tak už nebudou mít problémy s nekvalitními zaměstnanci, zruší se peníze a zákony, vše bude řídit globální umělá inteligence napojená na roboty, bude zde vše fungovat jako v armádě, problematický jedinec, bude automaticky eliminován jako evoluční odpad, takto zde bude pro lidi konečně optimální život v GVKB systému který optimálně funguje.