Otroci táhnou ekonomiku a otrokáři se vezou

Otroctví nezaniklo je zde neustále, jenom se optimalizovalo pro novou konzumní dobu, otroctví zanikne tehdy, až zde bude mezi lidmi rovnost v rovině ekonomické a mocenské. Milion milionářů, vlastní většinu světového bohatství, a tak ovládá globálně konzumní civilizaci, nadbytek vytváří nedostatek, o tom je otroctví. Peníze jsou existenčním zdrojem, bez peněz je z člověka jenom otrok s nulovou hodnotou.

Největším zlodějem je centrální totalita, ona nic neprodukuje, a jenom na všem parazituje, a peníze přerozděluje tak, aby měla centrální totalita nadbytek a dělníci měli nedostatek, demokracie je utopie, všude na světě jsou jenom centrální totality. Pokud by demokratické volby eliminovali ekonomické otroctví, tak by volby otrokáři zakázali.

Jak existovat tam kde jsou vysoké; daně, cla, poplatky, atd. vše co pracně vyděláte to vám ukradnou otrokáři a vy se tomu nemůžete bránit, politice a soudy chrání lháře a zloděje, co mají zde moc a bohatství. Nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí globálně v rezervaci, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. Z otrokářů se stanou najednou ubožáci, vše je zde dočasně, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..