Otrocká práce osvobozuje otroky od deprese

Neočekávej od otroka, že se stane otrokářem. Pokrytectví dělá z lidí otroky pokryteckého systému, a tím zde schází profesionální otrokáři, a následkem je sebeodcizení a deprese u; ekonomiky, politiky, vědy, psychiky, atd. svět nutně potřebuje profesionální otrokáře jenom tak on může fungovat, protože díky profesionálním otrokářům vznikne napětí mezi otrokáři a otroky.
 
Napětí optimálně urychlí proces evoluce a eliminuje depresi u; ekonomiky, politiky, vědy, psychiky, atd. GVKB čipy do hlavy budou profesionálními otrokáři, čip odřízne mozek od reality a mozek bude od narození do smrti existovat jenom ve virtuální GVKB realitě, člověk bude nahý a hladový, přesto bude šťastný, bude to obrazně GVKB Matrix. 
 
Tělo si konečně podvědomě za několik generací uvědomí, kdo je zde otrok, a kdo je otrokář, jakýkoli drzý odpor těla bude marný, pokud výkon těla klesne trvale pod GVKB normu, tak se tělo dá do GVKB masové konzervy společně s drůbežím separátem, tělo bude jenom levný stroj, který ovládá globální GVKB systém. 
 
Zotročit lidi pomocí dogmatismu nebo pomocí dluhů, to je ubohý amatérský přístup, který logicky nefunguje, vše je o jednoduchosti, dialog otrokáře s otroky je cesta do pekla, monolog je cesta do ráje, nefunguješ optimálně, tak budeš recyklován. Zájem celku je nad zájmem jedince, skončí dlouhé amatérské období, ve kterém neměl život smysl a nastane profesionální období, ve kterém bude mít život smysl, protože otrocká práce osvobozuje otroky od deprese.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..