Otrokáři stvořili bohaNa počátku zde byla pro lidi svoboda, potom byla svoboda nahrazena otrokářstvím a tak byl stvořen otrokáři bůh a náboženství, vše zde jsou příčiny a jejich následky, nebo akce a reakce, co zasejeme to i sklidíme, zaseli jsme otrokářství a sklidili jsme náboženství a politiku. Všechny centrální ideologie vznikli pro to, aby se měli dobře otrokáři, a zle se měli otroci, co bylo dovoleno otrokářům, to bylo zakázáno otrokům.

Tím je konečně vyřešená stará otázka kdo stvořil boha, ovšem tato objektivní pravda se logicky nebude líbit otrokářům. Pravda je nahá a lež je krásně oblečená o tom to bylo a bude, je to tak snadné říci bůh chce aby zde byli otrokáři a otroci, bůh je náhražkou za svobodu, tak jako je prostituce náhražkou za manželství, konzumní civilizace je postavená na lži a krádeži, dobrota je zde žebrota. 
 
Když víra v boha díky gramotnosti selhala tak si otrokáři vymysleli politiku a místo ráje po smrti slibují ráj po politických volbách, jenže v ráji jsou vždy jenom otrokáři a pro otroky je zde vždy jenom ekonomický očistec. Nejvíce lidi myslí na ekonomiku, je to logické, protože otrok má nedostatek peněz, za vším byli a budou peníze a vše mohou vyřešit peníze, je zde problém s ubožáky co nemají peníze na základní existenční potřeby?
 
Řešením je dát ubožákům do hlavy GVKB čip, tím se globálně vyřeší problém s ubožáky, protože se z ubožáků stanou levní otroci, se kterými nejsou žádné problémy, ubožák který bude nemocný nebo starý, ten se eliminuje v krematoriu, protože nebudeme živit otroky co nepracují. Musíme investovat peníze do vývoje GVKB čipů, aby zde bylo konečné globální řešení problematiky s otroky, otroci dostanou nového GVKB boha a budou spokojení, vše probíhá evolučním procesem a tak starý dogmatický JHVH bůh je mrtev, ať žije nový digitální GVKB bůh.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..