Ozeáš 11

Z díla spatříme tvůrce, pokud je stvořen programový zmetek, tak tvůrcem je logicky programový zmetek! Podívejme se na evoluční vývoj programů, které vytvořili mocné a bohaté oblečené opice co pomocí násilí vládnou bezmocným oblečeným opicím a tvrdí to, že prý nejsou opice a že jsou lidi. Proč se stydíme za nahé tělo a za nahou inteligenci?

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, člověk je zde jediný živý systém, který se stydí za svoji nahotu! Nahota snižuje naši konkurenční hodnotu na nulu, jsme díky veliké konkurenci jenom zboží, které se prodává na pracovním trhu a pokud se zboží na povrchu hezky upraví, tak se zboží lépe prodává, a tak upravujeme na povrchu svoje tělo a upravujeme na povrchu svoji inteligenci. 

Problémem je to, že už nedojde už k upravení toho, co je skryto pod povrchem, upravit to co je skryto pod povrchem je velmi obtížné a časově a ekonomicky náročné. V přírodě se neupravuje jenom to, co je na povrchu, ale upravuje se i to co je pod povrchem, a proto příroda je dokonalá a nejsou zde krize!

Elity neustále vydávají; zákony, předpisy, pravidla, normy atd. problémem je to že tyto informace jsou povrchní, a tak následkem je konzumní očistec ve kterém nemá život ubožáků logiku a smysl, proto zde jsou; deprese, stres, vandalismus, konflikty, vězení, blázince, totality, mafie, cenzura, daně, clo, pokuty, poplatky, propaganda, války, pandemie atd. 

Každá lidská organizace je postavená na centralizaci, kdy je v centru mocná a bohatá elita, která organizaci řídí pomocí násilí, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, dogmatismus, humanismus atd. je zde všude mnoho tisíciletí jenom pokrytecký egoismus, nadbytek pro otrokáře vytváří logicky nedostatek pro otroky.

Dva roky je zde pandemie Covid-19 a najednou se ukázalo to, že nám všude vládnou pitomci co dělají jednu pitomost za druhou, řešením na pandemii je pandemii globálně ignorovat, žádné respirátory, žádné testy, žádné očkování, žádné omezování cestování, žádné zavírání; škol, hotelů, restaurací, obchodů atd. jsi nakažený Covid-19, tak je to tvůj soukromý problém a běž se podívat do krematoria.

Podívejte se do minulosti, jak se řešili pandemie, čas to vždy vyřešil za nás, vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá, život je jenom evoluční experiment a pokud se experiment evoluci nepovede tak jej evoluce předčasně ukončí, z prachu vznikáme a v prach se navracíme, nemáme prachy, protože jsme jenom oblečené pitomé opice.

Leave a Reply