Ozeáš 12

Žijeme ve světě náhražek, a tak jsme činy nahradili za slova, je to jako bychom originál, který má velikou hodnotu nahradili za kopii, která nemá žádnou hodnotu! Představme si, že každý dostane do hlavy GVKB čip, a tak už nebudeme spolu komunikovat pomocí slov, a naše komunikace bude jenom v rovině programů a ovladačů.

Jak by vypadalo školství, ve kterém se už nepoužívají slova? Učitel by musel být programátor který by dokázal studenty naprogramovat a potom programy optimalizovat. Ano, z lidí by se stali najednou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, co by se vyráběli po miliardách v obrovských továrnách!

Logicky by zanikla rodina, protože už bychom neměli rodiče a neměli bychom ani jména a tituly, měli bychom místo toho jenom výrobní čísla zapsaná v QR kódu. Nový dům potřebuje i nové základy, nejde postavit nový dům na starých základech, proto nový operační systém od Microsoftu Windows 11, požaduje i nový počítač, který má v sobě aktivovaný bezpečnostní čip!

Najednou zde místo lidských prezidentů, budou najednou autonomní roboti, co budou dělat prezidenty a robot už nebude mít ubohé problémy, jaké mají staré opice s královskou korunou na hlavě. Podívej se konečně do zrcadla na oblečenou opici, co je existenčně závislá na lhaní a krádežích! 

Leave a Reply