Ozeáš 4

Práce se musí lidem vyplatit, pokud se práce lidem nevyplatí, tak následkem je deprese a závislost na drogách. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, podívejte se do přírody zde je vše založeno na konkurenci, a tak se zde práce vyplatí. Jakmile se násilím eliminuje konkurenční prostředí, tak se práce už nevyplatí, protože zde jsou malé platy a vysoké ceny!

Občas jsou zde stávky, kdy je zde snaha dosáhnout zvýšení platů, ale netrvá to dlouho a zvednou se ceny, následkem je inflace, problém je v tom že ti, co zde díky protekci vládnou, egoisticky parazitují na těch, co pracují za malé mzdy. Abychom mohli eliminovat plýtvání časem a penězi, tak budeme muset začít s optimalizací, která minimalizuje náklady na výrobu a služby!

Nestačí jenom povrchní optimalizace, budeme muset jít s optimalizací do hloubky! Začneme proto lidi nahrazovat za umělou inteligenci a roboty, lidi už nebudou dojíždět do školy a zaměstnání, protože veškerá lidská práce se bude realizovat jenom na dálku, vztahy mezi lidmi a organizacemi budou jenom ve virtuální realitě!

Skončí období, ve kterém bylo mnoho lidí namačkáno na malém prostoru, a tak se zde z lidí stával pitomý dobytek, který myslel a jednal jako dobytek! Lidi potřebují mít dostatek soukromí, aby se měli dobře, nedostatek soukromí má za následek; konflikty, války, pandemie, hladomory, deprese, stres, vandalismus, protekci, korupci, monopoly, centralismus, totality, dogmatismus atd. 

Leave a Reply