Pandemie mi připomíná orgasmus

Orgasmus je něco, co dneska mnoho lidí nepoznalo a stejně tak i pandemie je něco co mnoho lidí nepoznalo, nejvíce hovoříme mediálně o tom, co jsme osobně nepoznali, a tak tomu nerozumíme, mlčíme o tom, co dobře všichni známe, protože to nikoho nezajímá!

Zde se dostáváme k teorii a praxi, čím více je zde konzumní kultury tím méně je zde profesionální praxe, vše zde jsou jenom následky a jejich příčiny, veliký rozdíl je mezi tím, jak něco vypadá z dálky a jak to vypadá z blízka.

Jsme naivní idealisti, co věří na; pohádky, reklamu, mytologie, pověry, fetiše, symboly, módu, sekty, náboženství, politiku atd. jsme klamání více než si myslíme, pravda a láska je v přírodě, v civilizaci je jenom lež a nenávist!

Vládnou nám všude mnoho tisíciletí jenom blázni s titulem, co utekli nejspíše z nějakého blázince, každý je do něčeho veliký blázen, normální člověk zde nikde není k nalezení už mnoho tisíciletí, protože naše konzumní společnost to je mnoho tisíciletí konzumní blázinec, a tak pokud jsou rodiče blázni, je logické to že i jejich děti jsou blázny.

Pandemie mi připomíná orgasmus, vše je o tom, jak si to uděláš takové to máš, vše, co si každý uvaří to si musí i sníst, pandemie je trestem za naši lenost, orgasmus je odměnou za naši pracovitost.

Napsat komentář