Peníze a moc těm co jsou nahoře nesmrdí

 

Vše je o tom jak vyřešit situaci ve které se něco nalézá, myšlení to je hledání potřebných informací pro vyřešení aktuální situace, ideální je pokud se nějaká situace často opakuje a tak máme k dispozici už ověřené správné řešení a nemusíme se tak zdržovat myšlením. Tak jako při práci pracují svaly, tak při myšlení pracuje náš mozek, což vede k tomu že se mozek unaví, a odmítá pracovat a chce odpočívat.

Zde se dostáváme k tomu že těm co jsou nahoře vadí to že ti co jsou dole chtějí odpočívat, ti co jsou dole musí mnoho pracovat, aby odpočívat mohli ti co jsou nahoře, co je dovoleno těm co jsou nahoře to je zakázáno těm co jsou dole, o tom to zde bohužel už mnoho tisíciletí je.

Aby se ti co jsou dole nebouřili tak se nabízí těm co jsou dole náhražky které vytvářejí iluze toho že se mají dobře, jde o; pivo, cigarety, marihuanu, pervitin, léky na deprese a stres, pohádky, reklamy, sekty, náboženství, umění, dezinformace, atd. taky se používá trestání pomocí pokut a vězení, někdy je použitá psychiatrická nemocnice. Peníze a moc těm co jsou nahoře nesmrdí a o tom to je že nám vládnou egoisti co na nás parazitují. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..