Píseň písní 2

Výhody stvořili psychický očistec. Civilizace se točí okolo výhod, a tak se stala civilizace pro nás psychickým očistcem, vše zde je o příčinách a jejich následcích, a tak každá chyba má logicky i svoji příčinu. Žijeme dlouho díky výhodám, jenže k čemu je nám dlouhý život, když si díky nemocem už nemůžeme života užívat, starý člověk je jenom svému okolí na obtíž, protože je zde zcela zbytečný.

Statistiky nám odhalili to, že nemoci nejvíce zabíjejí staré lidi, stáří je nemoc, na kterou se jistě umírá, žijeme v globální psychiatrické nemocnici, a proto je zde antikoncepce a potraty, proč mít zde děti, když zde není nikdo normální! Každý je do něčeho blázen!

Jaký smysl má; ekonomika, politika, náboženství, práce, rodina, škola atd. když jsme všichni blázni díky tomu, že zde jsou výhody. Druhá světová válka byla spojená s nacistickými plynovými komorami, kde se průmyslově po milionech vraždili lidi, taky zde byli použity poprvé atomové bomby. Nemá logiku a smysl blázny zavírat do vězení nebo do psychiatrické nemocnice, smysl má návrat k přirozenosti, kdy zde už nebudeme mít výhody, a tak zde už nebude lež a nenávist.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a začnou se vyrábět autonomní inteligentní roboti na akumulátory, následkem logicky bude nahrazování lidských zaměstnanců za roboty, mnozí blázni si naivně myslí to, že je nemůže robot nahradit, tak jako jsme nebyli připravení na druhou světovou válku nebo na pandemii, tak nejsme připravení na to, že robot prezident bude vyznamenávat roboty. Nastane globální odsun bláznů z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už blázni nerozmnožovali jako invazní druh.      

Leave a Reply