Píseň písní 4

Jak vlastně vznikají zákony, které určují, co je správné a co je chybné? Zákony vždy vytvářejí ti, co jsou nahoře tak, aby se nahoře udrželi co nejdéle a je zcela jedno jestli je zde kapitalismus nebo socialismus, zákony vyhovují těm, co jsou nahoře a nevyhovují těm co jsou dole.

Války v nahotě odhalují to, že jsou lidské zákony na hovno, rodiče mého otce skončili v plynové komoře jenom proto že byli židi, pokud by můj otec neutekl s bratrem do Anglie, tak bych se logicky nenarodil, protože by můj otec jako žid skončil v plynové nacistické komoře. Minulost naší kultury to je jenom boj o výhody, dobrota se stala žebrotou.

Ostatně nic nového pod sluncem, evoluce v ekosystému je založená na hře nebo boji, dobrotu si zde musí každý zasloužit, jak může v lidské kultuře proboha dojít k tomu, že se lidi ve velkém vraždí v plynových nacistických komorách, aniž se lidi něčím provinili? Pachatelem zde jsou lidské zákony, které dělají z lidí jenom ubohé stádo a z elity dělají pastýře kterým je vše dovoleno.

Miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné světové válce to je pro elitu jenom statistika, tragédie je, pokud zemře prezident nebo jiná celebrita. Je třeba konečně svěřit vládu nad lidmi umělé inteligenci a robotům, robot prezident bude vyznamenávat roboty a tím skončí problém s lidskými zákony co jsou lidem na hovno, protože zákony bude vytvářet jenom globální umělá inteligence a roboti budou kontrolovat jejich dodržování. 1

Leave a Reply