Píseň písní 6

Nejspíše si myslíte že je u nás dneska prezidentem Miloš Zeman, to je ale jenom mediální iluze, která z vás dělá hlupáka pomocí mediálních bludů. Ve skutečnosti je u nás prezidentem padesát let jenom Vit Kouba, vše je zde jenom o tom že reklama dělá z lidí hlupáky, z díla poznáme tvůrce, jaké je zde dílo prezidentů, které mediálně zde za padesát let znáte, jejich dílem je jenom blbá nálada.

Jenom Vít Kouba vám všem může dát dobrou náladu, a to díky tomu že eliminuje chyby v civilizaci, základní chybou v civilizaci je dobrota k tomu, co si zde dobrotu nezaslouží. Podívejme se do přírody zde si musí dobrotu každý zasloužit jinak je na tom zle. Všechny změny u politiky a ekonomiky za mnoho století jsou jenom povrchní, a proto žijete v konzumním očistci kde všemu kraluje lež a nenávist. Vše je v optimalizaci a minimalizaci, podívejme se na naše ubohé školství, které je sto let za opicemi, příčinou je nedostatek optimalizace a minimalismu. 

Vše jasně osvětluje nová modlitba

Pane náš, jenž jsi v nás, posvěť se jméno tvé, které je pravda a láska, přijď království pravdy a lásky, buď vůle tvá jak v nás, tak i okolo nás. Štěstí dej nám dnes a odpusť nám naše chyby, jako i my odpouštíme druhým jejich chyby a neuveď nás v pokušení, lhát a krást, ale zbav nás od všech problémů.

Leave a Reply