Píseň písní 8

Jako systémový analytik jsem dospěl k tomu, že naše konzumní civilizace nejvíce potřebuje pevný bod, kolem kterého se zde bude vše točit a tím pevným bodem je optimální profesionální koncepce, už bylo dost antikoncepce u; sexu, politiky, náboženství, filosofie, školství, ekonomiky atd. protože realita byla pro hříšníky konzumním očistcem.

Optimální profesionální koncepce je založená na tom, že se hříšný člověk nahradí globálně trvale za svatého robota, který nechybuje, a tak profesionálně levně a kvalitně pracuje. Nejsou zde hříšníci, tak zde není ani konzumní očistec, ve kterém je antikoncepce.

Podívejme se objektivně na to, jak myslí a žijí hříšníci, hříšníci žijí hříšně a jakékoli snahy z hříšníků udělat roboty na baterky jsou naivní a marné, z hovna nikdo bič neuplete, ano hříšníci zde jsou na hovno a ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole.

Roboti budou v továrnách vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, hříšníci se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už nemohli hříšníci rozmnožovat jako invazní druh.

Dokud dítě neumí mluvit tak je svaté, jakmile se dítě naučí mluvit tak se stane hříšníkem, máme rádi psy, protože psy nemluví o tom to je, naše mluvení je příčinou všech našich problémů a následkem je antikoncepce.

Leave a Reply