Politici jsou invazní mimozemský druh

Politiků je nadbytek a koryt pro ně je nedostatek. Politici jsou invazní mimozemský druh, co se nám zde přemnožil, tak jako se v Austrálii přemnožilo mnoho invazních druhů, které se do Austrálie dostali díky hloupým lidem. 
 
Politici jsou mimozemšťané, protože jsou psychicky zcela mimo konzumní realitu, když poslouchám v televizi politiky, tak přemýšlím, proč nás chtějí mimozemšťané ekonomicky a ideologicky násilně ovládnout? 
 
Podle mě jim jde o to nahradit lidi za mimozemské roboty, a potom vytěžit z naší planety všechny hodnotné suroviny, o které je ve vesmíru zájem, když bude naše planeta bez hodnotných surovin, tak mimozemšťané odcestují jinam do vesmíru, podle egoistického hesla po mě potopa. 
 
Politici jsou mimozemští zlatokopové, problém je že mají vyspělé mimozemské technologie maskování, které jim umožňují to, že vypadají jako pozemšťané, mě ale neoklamou, jsem totiž taky mimozemšťan, který neustále utíká před nenažranými mimozemskými zlatokopy, co přicházejí na hodnotné planety, aby je vytěžili a opustili. 
 
Bohužel pozemšťané jsou naivní a zaostalí takže už brzo přijdou o svoji planetu, už dlouho zde nebudu a zase budu muset vyrazit do vesmíru a hledat novou civilizaci, komu není rady tomu není pomoci.