Politické volby v konzumním očistci

Politika umožňuje čertům v pekle si vybrat za svoje zástupce staré kariéristické čerty co budou mít v pekle jisté vysoké funkce na dlouhou dobu, takto čerti získávají iluzi toho, že v pekle není totalita a je zde demokracie. Ve skutečnosti v pekle nevládnou politici, ale vládnou zde milionáři a banky, za vším jsou v konzumním pekle peníze a výhody, nadbytek peněz a výhod, pro ty, co jsou nahoře vytváří logicky nedostatek peněz a výhod pro ty, co jsou dole.

Přichází nová digitální doba, ve které bude všem čertům na světě vládnout GVKB umělá inteligence, která zruší peníze a soukromé vlastnictví, z čertů se tak stanou loutky na dálkové ovládání, protože každý čert bude mít v hlavě inteligentní GVKB čip který mozek odřízne od reality a realitu v očistci bude ovládat místo mozku GVKB čip napojený na globální umělou inteligenci.

Tím skončí problém s čerty, protože zde už nebude; náboženství, politika, reklama atd. nakonec se čerti z civilizace odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už čerti nerozmnožovali, protože robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *