Politika je pokrytecké divadlo

Podívejme se třeba na zavedení letního času, které se bude po dlouhé době zase rušit, jak vlastně dochází k tomu že lidi vytvářejí mnoho chybných pravidel a trestají ty co pravidla porušují. Problémem je zde vždy protekce, ve snaze udržet si výhody se vytvářejí; pravidla, zákony, normy, předpisy, atd. to vše je síť do které se chytají ti co nechtějí respektovat protekcionismus.

Stydíme se za mnohé, protože je zde všude mnoho protekce, tam kde není protekce tam není ani stud a nikomu zde nevadí to, co je v protekční společnosti neslušné. Není zde demokracie ani kapitalismus, je zde globálně mnoho století jenom protekcionismus, následkem je pokrytectví a tím i deprese a konzumace; léků na deprese, piva, cigaret, víry v zázraky, atd.

Porovnejme objektivně lidovou moudrost s pravidly podle kterých žijeme, a dojde nám to že vše je zde pokrytecké divadlo, proto máme problém s realitou která nefunguje optimálně. Proč zde jsou přelidněná velkoměsta, kde je mnoho problémů na které není řešení, příčinou je přelidnění, které je zde díky pokrytectví, kdy ekonomicky podporujeme plození dětí, bez ohledu na nízkou kvalitu dětí, stát potřebuje hodně lidí, aby měl zisky z daní a cla.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..