Politika smrdí od starých hlav, co nám zde amatérsky vládnou

Ano, politici u nás stojí za hovno. Podle spotřebního koše jsme už 70 let na úrovni Turecka, a jednání zaměstnavatelů se zaměstnanci je taky 70 let na úrovni Turecka, jsme rozvojová zaostalá země, kde je dělnická práce trestem. Ceny jako v kapitalismu a platy jako za socialismu, prý zaměstnavatelé nemohou sehnat dělníky, to je pochopitelné, protože žít z malé dělnické mzdy nejde. Za vším je protekce, vládnou nám amatéři a zloději, pokud by volby mohli eliminovat vládu lhářů a zlodějů, tak by se volby zakázali.

Z díla se pozná tvůrce a dílem těch co nám zde vládnou je bída a zaostalost, většinu podniků a obchodů zde vlastní cizinci, není to už naše vlast, protože zde nic už nevlastníme, dobrota k cizincům z nás udělala žebráky. Vláda nezvládne vyřešit problém s příživníky, co se zde rozmnožují jako invazní druh, politika smrdí od starých hlav, co nám zde amatérsky vládnou. Nebude to už trvat dlouho, a budou zde roboti s kravatou, co nám budou vládnout, tím skončí temné období ve kterém byli bezdomovci a milionáři.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..