Populistický idealismus stvořil konzumní očistec

Život to je hra podle pravidel, která určuje příroda nebo společnost, ten, kdo porušuje pravidla hry, ten je za to potrestán, dobrota je žebrota. Problém nastává tam kde je populistický idealismus, který nedokáže potrestat optimálně ty co porušují pravidla hry. Vše je zde o tom, aby díky optimální kontrole lidi nemohli lhát a krást, zákony nemohou chránit nepřizpůsobivé příživníky se kterými má konzumní společnost mnoho problémů.

Ve válce platí výjimečné zákony a pokud se někdo chová za války jako nepřizpůsobivý příživník tak je většinou eliminován. Pokud jsou rodiče nepřizpůsobivými příživníky tak většinou i jejich děti jsou nepřizpůsobivými příživníky, kdo je a kdo není vlastně nepřizpůsobiví příživník? To je otázka inteligence a morálky, čím méně je u člověka inteligence a morálky tím více je člověk nepřizpůsobivým příživníkem.

Člověk se nemá vůči druhým chovat způsobem, který je mu samému proti mysli. To je jádro vší morálky. Všechno ostatní plyne z hříšnosti. Krádež, lež, podraz, závist, násilí, zrada atd. je nejčastějším nemorálním jednáním, proto je u nemorálních hloupých jedinců vysoká kriminalita. Jsou zde konzumní společnosti, kde nejsou problémy s nepřizpůsobivými příživníky, protože zde není populistický idealismus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *