Právo je spojené s povinnostmi, ten kdo si neplní svoje povinnosti ten přichází o svoje práva

Pokud se z blízka podíváme na svět, ve kterém žijeme tak spatříme jenom; data, informace, programy, inteligenci, atd. ano, vše je zde obrazně počítač a programy. Máš problémy a tím i depresi tak příčinou jsou chyby a proto něco chybně funguje, nemusí to být vždy jenom chyby v tobě, mohou to být i chyby okolo tebe, za které ty nemůžeš.

Mnohé zde má určené datum spotřeby, a pokud se to nespotřebuje tak to ztratí hodnotu, k čemu jsou vám vědomosti, které ztratili už hodnotu, protože jsou staré, k čemu jsou vám programy do počítače, které jsou staré a nejsou nainstalovat do nového počítače, atd. někdo mnoho investoval do něčeho, co časem ztrácí hodnotu a tak přichází o investice, mnohdy je zde proto snaha o to napálit cizí lidi, a prodat jim draho to, co už nemá žádnou hodnotu, z cizího krev přeci neteče.

Podívejme se na vysoké školy, zde se studentům draho prodávají vědomosti, které nemají už žádnou hodnotu, a když student s diplomem opustí vysokou školu, a hledá si zaměstnání, tak narazí na to, že o něj nemají zaměstnavatelé zájem.

Stejně tak zde jsou staří lidé, co jsou nemocní, a oni chtějí získat výhodné státní a podnikové funkce, kde nebudou muset fyzicky pracovat, a budou zde na hloupém zaměstnavateli mnoho parazitovat. Otázkou je, co máme dělat s lidmi, které se nevyplatí zaměstnávat, třeba jako skladníky v Amazonu, a tak se z nich stávají nepřizpůsobivý příživníci? Je třeba si uvědomit, že se jedná o zboží, které je už neprodejné, a tak se musí toto zboží optimálně eliminovat, mnozí namítnou, že tím porušujeme práva těchto lidí.

Právo je spojené s povinnostmi, ten kdo si neplní svoje povinnosti ten přichází o svoje práva, základní povinností je platit veliké daně, ten kdo neplatí veliké daně ten je nepřizpůsobivým příživníkem, a podle toho s ním i musíme jednat, výjimkou zde jsou; děti, studenti, důchodci, ženy co se starají o děti, atd. od této sociální skupiny nemůžeme očekávat placení daní, protože na to nemají možnosti.

Author: admin