Přísloví 1

Lidi dosud nedokázali pochopit, jak reklama funguje, abychom cokoli mohli pochopit tak se k tomu musíme na dlouhou dobu přiblížit, z dálky vše vypadá jinak než z blízka. Reklama využívá naší povrchnosti a snaží se o to nás oklamat tím, že zveličuje klady a zamlčuje zápory, podívejme se třeba na zprávy, které nás informují o tom, co je nového, výběr zpráv je udělán chytře tak, abychom měli blbou náladu, protože slyšíme samé blbosti a pitomosti.

Proč zde nejsou zprávy, po kterých budeme mít dobrou náladu? Představme si dobrou zprávu o tom, že už nebudeme muset chodit do školy a zaměstnání, protože zde bude umělá inteligence a roboti, škola a zaměstnání je pro nás trestem, nenarodili jsme se, proto abychom žili jako ubožáci, co nemají čas a peníze.

Vše je zde postaveno na lži a krádeži, protože nadbytek pro ty, co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, co se stane, když nebudeme chodit do školy a zaměstnání, jak se změní naše konzumní společnost? Dojde logicky k tomu, že se lidi přemístí z civilizace do rezervací a v rezervacích se oddělí muži od žen, nejsou lidi tak nejsou problémy o tom je genocida.

Leave a Reply