Přísloví 10

Neustále něco ztrácíme, nejde jenom o věci, ale jde i o; inteligenci, vědomosti, rozum, lásku, moudrost, přátele, rodinu, psa, zaměstnání, popularitu, bohatství, štěstí atd. někdo dokonce ztratí i svoji hlavu. Nejvíce hledáme to, co jsme ztratili, nedávno jsem hledal marně dlouho svinovací ocelový metr, a přitom jsem jej měl v kapse u vesty jenže vesta měla mnoho kapes.

Velmi často každý hledá informace a tomuto hledání říkáme myšlení nebo duševní práce, mnoho lidí marně hledá odpovědi na zásadní otázky jako je otázka vesmíru života, a tak vůbec, odpovědí na tuto těžkou otázku je, vše je evoluční dočasný naprogramovaný proces a pokud máme práci která nám přináší užitek a radost, tak má náš život smysl a chtěli bychom zde žít co nejdéle.

Někdy nám připadá že jsme v bludišti a marně zde něco hledáme, moderní doba nám přinesla internet a vyhledávače informací, chytré programy neustále prohledávají internet a hledají zde nové hodnotné informace a ty nám při vyhledávání nabízejí, jelikož je zde internet evolučně krátkou dobu tak je zde mnohé teprve ve stádiu vývoje, a tak zde je i mnoho chyb, největší chybou na internetu je nedostatek optimalizace a rychlosti. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je naší největší prioritou vyhrávat ve hře a boji, tak následkem je to že se z nás všech stali jenom pitomci na baterky.

Leave a Reply