Přísloví 12

Tam kde je monopol tam je i mnoho problémů, protože monopol pružně nereaguje na změny, podívejte se do přírody zde není monopol, a tak příroda pružně reaguje na všechny změny. Monopol je v situaci, kdy má mnoho výhod, a tak nemusí reagovat na změny, i prezident republiky má monopol, a tak nemusí reagovat pružně na změny u ekonomiky a mnohého jiného.

Zaostalost a bída je následkem nepružnosti způsobené monopoly nebo protekcí, žijeme v konzumní realitě, která se neustále mění podle situace a mnohého jiného, co bylo to už nezměníme a o tom co bude nic nevíme. Budeme muset nahradit elitu za umělou inteligenci a roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty a tím zde skončí zaostalost a bída.

Jak si to dneska uděláme takové to zde i zítra budeme mít, společnost nemůže být sociálním zaopatřovacím ústavem pro hlupáky a pitomce. Hodnoty vznikají jenom z profesionální práce, už zde bylo dost amatérismu, díky kterému docházelo k mnoha amatérským chybám a válkám, ryba smrdí vždy od hlav, co zde mají díky protekci monopol.  

Leave a Reply