Příživníci mají velké sebevědomí

Zakopaný pes je v tom, že zde většina lidí má protekci, kterou si nezaslouží, pokud někomu odebereme možnost mít zde protekci, tak jeho sebevědomí začne rychle mizet, ale jak to v praxi optimálně realizovat? Podívejme se třeba na lidi co zde nepracují a stát se o ně ekonomicky dobře stará, těmto lidem díky protekci narostlo sebevědomí, a tak škodí materialistické společnosti ve které existují a nikdo to optimálně systémově neřeší.

Stejný problém je i s mocnými lidmi, co zde rozhodují o nás bez nás, i zde je problém v protekci kterou si tito lidé nezaslouží, války nám v nahotě odhalují pravdu o protekční kultuře, ve které se vše točí okolo protekce. Protekce je virus který napadl civilizaci a podle toho musíme k protekci i přistoupit, začneme s nahrazování lidí za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou do rezervací které budou hlídat roboti, tím se eliminuje problém s protekcí, pokud nejsou příživníci, tak není ani protekce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..