Proč je stát dojnou krávou pro příživníky?

Ano, odejdeme do Německa a necháme nepřizpůsobivým příživníkům naši republiku. Jak by to zde vypadalo za 300 let pokud by zde žili jenom nepřizpůsobiví příživníci? Města by byla bez lidí a nepřizpůsobiví příživníci by žili jenom na malých vesnicích, doprava by zde nebyla pomocí aut, ale pomocí koní a volů, místo peněz by zde byl směnný obchod, lidi by chodili ve starých špinavých hadrech a hodně by smrděli. Nebyla by zde gramotnost a platilo by zde právo silnějšího, za vraždu by zde nebyl žádný trest. Problémem by bylo mnoho nemocí z bídy a špíny, z deseti narozených dětí by se dožilo dospělosti jediné dítě.

Logicky by se snažili nepřizpůsobiví příživníci utéci do ciziny, ale na hranicích by byl ostnatý drát s vysokým napětím a byli by zde na věžích i ostřelovači co by eliminovali ty, co chtějí utéci do ciziny. Zkráceně bych to vyjádřil příslovími; čiň čertu dobře a peklem se ti odmění, pro dobrotu na žebrotu, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty, kdo nepracuje ať nejí, atd. Cestu k nápravě spatřuji v roční certifikaci zdraví těla a psychicky, nemocný jedinec se eliminuje v krematoriu, nejsou vadní jednici tak zde ani není problém s vadnými jedinci, jak si to uděláme takové to máme, podívejme se do přírody zde se neustále eliminují vadní jednici, nebo přebyteční jedinci, stát není dojnou krávou pro lenochy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..