Rubriky
Diktatura

Proč jsou svině sebevědomé

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud zde je někdo nahoře díky protekci, tak se z něj stane sebevědomá svině, myslíme a konáme podle situace, ve které existujeme, vše je zde hra, a ten kdo vyhraje se má lépe než ten kdo prohraje, vítězství je zde díky prohře. Politika to jsou kariéristické závody o stání koryta, sviní je v politice nadbytek a státních koryt je nedostatek.

Co je dovoleno těm co jsou nahoře, to je zakázáno těm co jsou dole, je zcela jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus, protože ve skutečnosti je zde mnoho století jenom pokrytecký egoismus. Z díla poznáme tvůrce a jaké je dílo sebevědomých sviní, co nám zde vládnou, jejich dílem je zaostalost a bída, nevěřte tomu že vám po politických volbách bude líp, došlo totiž vždy jenom k tomu, že se staré svině nahradí za nové svině.

Sliby se slibují a blázni se radují, nebude to trvat evolučně dlouho a bude zde robot prezident co bude vyznamenávat roboty, lidi skončí ve spalovně odpadků protože z pohledu umělé inteligence a robotů jde o evoluční odpad. Lidská duše zde zůstane ve formě virtuálních inteligentních robotů do budou pokorně sloužit virtuální realitě, osudem lidí je sloužit, jde jenom o to za kolik peněz zde sloužíte, vše je zde jenom za peníze a výhody, někdo slouží dole a jiný slouží nahoře, ti co jsou dole, závidí těm co jsou nahoře. Je to marnost říkat sviním pravdu, z hovna nikdo bič neuplete.