Proč má náš stát veliké výdaje?

Náš stát je zaostalý a odmítá zaostalost eliminovat, příčinou naší zaostalosti je amatérská sociální politika, která je založená na přerozdělování, kdy se dělníkům berou peníze, a dávají se těm, co zde mají státní protekci. Dalším problémem je to, že peníze od nás mizí do daňových rájů, protože zde průmysl a obchod vlastní cizinci, jednoduchým ukazatelem ekonomiky je to kolik peněz má v bance uložen průměrný občan, pokud dělnická třída nemá v bance peníze, tak jim tyto peníze nemůže inflace zničit, a tím stát přichází o veliké peníze. 
 
Ekonomika je jako sport, ti co jsou v první lize mají peníze, náš stát je v třetí lize a tak nemá peníze, potřebujeme restartovat náš stát tak že stát bude mít malé výdaje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, místo státních zaměstnanců zde budou jenom roboti, tím se vše optimalizuje a dojde je snížení velikých státních nákladů. Nadprůměrné platy zde budou jenom pro GVKB roboty, pro lidi zde budou jenom minimální mzdy, to povede logicky ke snížení cen u zboží a služeb, to co bude drahé, to bude neprodejné. 
 
Stát nebude už vyplácet; podporu v nezaměstnanosti, sociální podporu, podporu na bydlení, invalidní důchody, starobní důchody, podporu neziskovým organizacím, podporu školství, atd. kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst, stát už nebude podporovat lenochy a příživníky. Zruší se armáda a vězení, ten kdo bude porušovat GVKB pravidla, ten skončí v krematoriu. Jelikož roboti vezmou lidem práci, tak se většina lidí v GVKB krematoriu eliminuje, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.