Proč nám paraziti vládnou?

Aby mohl být parazit úspěšný ve svém parazitování, tak musí mít výhodu, která mu parazitování zajistí, pokud parazit přijde o svoji výhodu tak nemůže už parazitovat, a to jistě znamená rychlý konec jeho existence. Podívejme se třeba na mouchy, nastražíme na ně mucholapku a jakmile se moucha přilepí, tak už nemůže parazitovat, a tím končí její existence. Podobnou metodu používáme u lidí, kdy je zavřeme do; vězení, pracovního tábora, sekty, psychiatrické nemocnice, povinné vojenské služby, atd.

Někdy stačí jenom zavřít lidi psychicky, do nějaké dogmatické totality, jako je třeba; Islám, Hinduismus, Komunismus, atd. Zaměstnavatelé zavírají zaměstnance zase do prostorů kde pracují, co z toho všeho plyne? Nejlepší je se stát; prezidentem, ministrem, poslancem, senátorem, diplomatem, starostou, soudcem, atd. to vás nemohou zavřít za vaše parazitování, na velké parazity nemáme sítě, do kterých bychom je mohli chytit. Nadbytek pro parazity co jsou nahoře, je zde díky nedostatku pro ty, co jsou dole, a pracují za ubohé mzdy, ze kterých nejde normálně žít.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..