Proč nikdo není dokonalý

Soudíme protože nechápeme v jaké situaci je to co soudíme, vše je zde ovládáno situací a ona určuje pravidla, lidmi vytvořená pravidla nemohou obsáhnout všechny lidské situace, kdo chce s blázny v klidu žit ten se musí chovat jako blázen, nikdo není dokonalý ale každý jistě dokoná. Soudci v dogmatické totalitě, odsuzují nevinné lidi do vězení nebo k trestu smrti, pokud by to soudce nedělal, tak by jej jistě brzo nahradil jiný soudce co by to dělal.

Jak je to možné že o nás bez nás rozhodují egoističtí blázni? Příčinou je protekce, která umožňuje egoistickým bláznům aby zde dělali; krále, šlechtice, papeže, prezidenta, senátora, poslance, diplomata, starostu, ředitele, celebritu, podnikatele, atd. z díla poznáme kdo je a kdo není egoistický blázen.

Pustím si televizi a je to tam samý egoistický blázen, pustím si internet a je to tam samý egoistický blázen, atd. všechny snahy o to tento problém řešit se ukázali jako naivní a marné, potřebujeme v laboratoři geneticky stvořit nového GVKB člověka, kterého naklonujeme a pomocí GVKB čipů v hlavě jej budeme ovládat jako loutku, na vyrobeného člověka bude záruka deset let, a potom se člověk eliminuje, aby na jeho místo nastoupil nový člověk, se zárukou deset let.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..