Prodej stánkového zboží je třeba zakázat

Pokud někdo chce prodávat zboží, tak od toho jsou vytápěné prodejny, kde se zboží prodává, podívejme se třeba na stánkový prodej v Praze na Karlově mostě, stánky zde překážejí turistům a stejně tak zde turistům překážejí i hudebníci. Na suvenýry je přitom v Praze mnoho volného místa v prodejnách.

Turisté by si rádi na Karlově mostě postavili stativ, ale díky stánkovému prodeji a hudebníkům je zde nedostatek místa, prodej zboží ve stánku je pro prodavače psychickým očistcem, nemohou si odejít na záchod, nebo na jídlo do restaurace, je zde horko nebo zima, či je zde vítr nebo déšť.

Praha není zaostalé město kde je běžný stánkový prodej, se stánkovým prodejem zde jsou jenom problémy. Stejně tak by se zakázal i stánkový prodej ve všech velikých městech v České republice, na malých městech (malé město, má maximálně 50 000 obyvatel) a vesnicích by se stánkový prodej povolil, zde stejně o něj není žádný zájem.

Stejně tak je třeba zakázat ve velikých městech zahrádky, kde se lidem podává jídlo, není to hygienické. Veřejné prostranství patří veřejnosti a není zde pro obchodníky a hudebníky, podívejme se jak se omezilo ve velkých městech parkování aut a stejný přístup musíme mít i ke stánkovému prodeji, dále se musí vyřešit ve městech problém s veřejnými záchody, placení zde může být pomocí platební karty, je to o tom čemu dáme protekci, z díla se pozná tvůrce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..