Rubriky
Diktatura

Proměnit dobytek na pastýře to nefunguje

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Zbabělci si hrají na hrdiny a proto je dobrota žebrota! Zakopaný pes u politiky a ekonomiky v pokrytectví, pokrytectví vzniká ze zbabělosti, podívejme se na mocné vůdce jak v krizové situaci jednají jako zbabělci. Pokud je zde stádo plné zbabělců, tak pastýřem nemůže být zbabělec, protože takový zbabělý pastýř neochrání svoje stádo před nebezpečím.

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud nebude profesionál podle situace optimálně rozlišovat to co je správné konat, a co je chybné konat tak zkrachuje! Komu není rady tomu není ani pomoci, většina zaměstnání nemá dneska žádnou možnost ekonomického růstu, ani zde není většinou jistota že zde budete dlouho zaměstnán, pro zaměstnavatele jsou zaměstnanci jenom otroci s nulovou hodnotou.

Proměnit dobytek na pastýře to nefunguje, protože pokud byl někdo vychován jako dobytek, tak se logicky ve funkci pastýře bude chovat jako dobytek. Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky co se rychle rozmnožují a vyhýbají se tomu aby pracovali pro konzumní společnost, taky se u nich setkáváme s vysokou kriminalitou, proč si neumíme poradit s těmito ekonomickými parazity?

Problém je naše zbabělost, pokud by nám vládli hrdinové, tak by se změnili zákony a předpisy u nás tak, že by od nás nepřizpůsobivý příživníci odešli do ciziny, v Číně nemají problém s ekonomickými parazity, zde změnili zákony a předpisy tak, že od nich nepřizpůsobivý příživníci odešli do Indie. Vše je zde hra podle pravidel, pokud ti co jsou u moci nedokážou prosadit správná pravidla, tak následkem je blbá nálada, a mnoho lidí od nás utíká do ciziny, ryba smrdí od zbabělé hlavy.