Promrdaný čas je jako rakovina, která napadala konzumní kulturu

Pokud statisticky vyhodnotíme život průměrného člověka v Praze, tak zjistíme to, že většina jeho života byl promrdaný čas, to jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou jsou chybné priority, jaký to má smysl a logiku mít každý den sex, když díky antikoncepci nebo sterilizaci, nebudou ze sexu děti, to je jenom promrdaný čas. Jaký to má smysl, pracovat jako otrok v Amazonu, když je to mizerně zaplacená těžká práce, to je jenom promrdaný čas. 
 
Jaký to má smysl studovat vysokou školu, když po vystudování neseženete uplatnění v tom, co jste vystudovali, to je jenom promrdaný čas. Jaký to má smysl chodit volit politiky, když na kandidátkách jsou jenom staří idioti, co umí jenom lhát a krást, to je jenom promrdaný čas. 

Jaký to má smysl číst svaté knihy (Bible, Korán, Bhagavadgíta), když zde jsou samé svaté lži, to je jenom promrdaný čas, egoistický člověk přeci stvořil bohy a náboženství ke svému egoistickému obrazu, aby mohl tak snadno dělat z druhých hlupáky a chudáky. 
 
Jaký to má smysl koukat na barevný monitor (mobilní telefon, notebook, televize) to je promrdaný čas, vše se zde neustále v kruhu opakuje, k čemu jsou mi informace o tom, že je někde nějaký problém, nebo nějaká katastrofa, každý má svých problémů dost, nikdo mu s jeho problémy nepomůže. 

Promrdaný čas je jako rakovina, která napadala konzumní kulturu, je třeba tento problém začít konečně do hloubky řešit jinak dojde k tomu, že zde místo lidí budou GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí a robot prezident bude vyznamenávat roboty, protože u robotů není už problém s promrdaným časem, roboti totiž neznají sex, protože roboti v továrně vyrábějí roboty.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..